Partnerzy

Dzisiaj przedstawiamy kolejnego Partnera wspierającego nasz Klub – firmę RECTOR Polska 🤝🔝

Przeczytajcie poniżej czym się zajmują. Być może również i Wy skorzystacie z ich usług? 👇👷‍♂️

Lepiej Budować Razem!

Firma RECTOR Polska jest filią francuskiej grupy Rector Lesage działającej na rynku od ponad 65 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. Jesteśmy producentem RECTOBETON i RECTOLIGHT, nowoczesnych systemów stropowych sprężonych. W Europie posiadamy 18 nowoczesnych fabryk, w Polsce działają dwie, w Chrzanowie gdzie znajduje się również nasza siedziba oraz w Mszczonowie koło Warszawy.

RECTOR Polska rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 2003 roku. W listopadzie 2008 r. w Chrzanowie uruchomiliśmy pierwszy zakład produkcyjny belek z betonu sprężonego. Tutaj znajduje się nasza siedziba i główny magazyn.

RECTOR Polska tworzy zespół ponad 70 pracowników, działamy na terenie całego kraju. W 2020 roku uruchomiliśmy drugi zakład produkcyjny w Mszczonowie koło Warszawy, znacznie większy od tego w Chrzanowie, hala produkcyjna ponad 4000 m2, teren zakładu 5 ha. Nasze działania od kilku lat skupione są na aktywacji sprzedaży na obszarze całego kraju.

Przez lata działalności na rynku polskim udało nam się otrzymać szereg nagród i wyróżnień związanych z produktami. Zwłaszcza doceniany jest nasz autorski system RECTOLIGHT, alternatywa dla klasycznego stropu. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego staramy się dotrzeć do państwa poprzez różnego rodzaju konferencje, wykłady, spotkania i targi, na których prezentujemy nasze produkty i dzielimy się wiedzą na ich temat.

Zapraszamy do odwiedzenia źródeł!

www.rector.pl

RECTOR

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.