Sobotnie granie roczników 2011 i 2012

Zawodnicy z rocznika 2012 udali się na turniej do Krzeszowic o puchar prezesa Kazimierza Wójcika (1950 – 1970) organizowany przez GKS ŚWIT Krzeszowice. Drużyna zaprezentowała świetną grę defensywną tracąc w całym turnieju tylko 4 bramki, co zaowocowało wyróżnieniem indywidualnym dla najlepszego obrońcy, które odebrał Patryk Kadłuczka. Niestety pod atakowaną bramką brakło skuteczności i mimo dobrej gry i wielu znakomitych okazji udało się strzelić tylko 5 bramek, co sprawiło że ostatecznie zajmujemy tylko 4 miejsce z bilansem 1 zwycięstwa, 3 remisów i 1 porażki.

Drużyna wystąpiła w składzie:
Antoni Starzykiewicz (BR)
Kacper Kubiela ⚽️
Maciej Smardz
Bartosz Grzyb ⚽️
Franciszek Róg ⚽️
Stanisław Bębenek
Patryk Kadłuczka
Krzysztof Czucz ⚽️
Adam Bochenek ⚽️

Wojownicy z rocznika 2011 udali się na mecz towarzyski z drużyną Słowik Olkusz, który odbył się na orliku w Krzeszowicach. Mecz został podzielony na 2 połowy, w I części drużyna zmierzyła się z pierwszą drużyną, który po wyrównany meczu i walce z obu stron zakończył się zwycięstwem drużyny Fabloku. Druga część w meczu to już zdecydowane zwycięstwo nad drugą drużyną.

Kadra oraz strzelcy bramek:
Oliwier Matyjaśkiwicz ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Paweł Kitliński ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Bartosz Rejman ⚽️⚽️⚽️⚽️
Szymon Strączek ⚽️⚽️⚽️
Miłosz Michalik ⚽️⚽️⚽️
Adam Sobczak ⚽️⚽️⚽️
Oliwier Studziński ⚽️⚽️
Igor Wolff ⚽️ (głową)
Adam Majdak ⚽️ (BR)
Flip Dudek
Adrian Nowakowski
Łukasz Tadeusz


Powiat Chrzanowski Gmina Chrzanów Dan Cake Mrówka Chrzanów Bank Spółdzielczy w Chrzanowie Chrzanowska Telewizja Lokalna Przelom.pl – Portal Ziemi Chrzanowskiej

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.