Partnerzy

Treningi, mecze mistrzowskie, dalsze i bliższe wyjazdy – codzienny trud wkładany przez naszych Zawodników i Trenerów nie byłby możliwy bez wspierających nas Partnerów 🤝❤️

Od dzisiaj ruszamy z cyklem przedstawiającym Ludzi oraz Firmy, którym nieobca jest sportowa pasja i działanie dla dobra lokalnej społeczności. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących stać się częścią historii MKS Fablok Chrzanów do dołączenia do nas. Stwórzmy wspólnie dla Chrzanowa coś WIELKIEGO❗️👊📣

A&K Kuchnie – POZNAJ KUCHNIE SKROJONE NA MIARĘ

Firma A&K istnieje na rynku od 2000 roku. Posiadamy swoje placówki na kilku krajowych rynkach: w Olkuszu i w Chrzanowie. Nasz największy salon wystawowy mieści się w Chrzanowie.

Każdą naszą realizację rozpoczynamy od projektu wykonywanego z pasją i zaangażowaniem przez wykształconych architektów wnętrz. Na etapie produkcji mebli wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz najnowsze technologie, zaś montaż w domu klienta wykonują fachowcy z długoletnim doświadczeniem. W naszej ofercie posiadamy również sprzęt AGD najlepszych firm. Nasze meble, a szczególnie kuchnie z powodzeniem sprzedają się nie tylko w Polsce, ale również zagranicą (m. in. w Austrii, Niemczech, Anglii).

Głównym celem naszej działalności jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, ceniących jakość, profesjonalizm oraz terminowość. Jakość naszych mebli kuchennych została wielokrotnie doceniona na targach wnętrzarskich, gdzie otrzymaliśmy srebrne filary budownictwa.

NASZĄ MISJĄ JEST ZADOWOLENIE I SATYSFAKCJA NASZYCH KLIENTÓW

Zapraszamy do kontaktu!

A&K Kuchnie

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.