Partnerzy

Pora na przedstawienie kolejnego Partnera MKS Fablok Chrzanów! 🤝🔝

Tym razem na tapecie producent napojów, przekąsek i wielki ambasador Polskiego Sportu 💪

OSHEE oficjalny partner Miejskiego Klubu Sportowego Fablok Chrzanów!

Produkty OSHEE zapewniają właściwe nawodnienie i dbają o zapas energii dla wszystkich zawodników klubu.

Od momentu powstania, OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

– W OSHEE żyjemy sportem! Nie tylko piłką nożną, ale również każdą dyscypliną, w której celem jest przekraczanie swoich granic. Zgodnie z hasłem „Live Fight Win” chcemy być aktywną marką, która nie boi się żadnego wyzwania. Jednocześnie z ogromną satysfakcją wspieramy konsumentów, którzy napędzani pasją chcą sięgać za horyzont.

Oshee jako pierwsza firma na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 55 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

OSHEE

#oshee#osheeworld

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.