Podsumowanie weekendu w wykonaniu młodzieżowców

.::. CZWARTEK .::.

F1 Żak 2012 Liga Chrzanowska
MKS Fablok Chrzanów – Akademia Champions

Podopieczni Łukasza Wojciechowskiego już w czwartek rozpoczęli weekendowe zmagania. Na boisku na Kątach zmierzyli się z ekipą Akademii Champions. Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, co ostatecznie przyniosło aż 7 celnych trafieniem. Wiodącą postacią drużyny okazał się tym razem Stasiu Bębenek, autor hattricka.
Skład: Doległo, Starzykiewicz, Czucz ⚽, Bębenek ⚽⚽⚽, Wdówka ⚽, Kubiela, Kadłuczka, Grzyb ⚽⚽, Róg

F2 Żak 2013 sparing
MKS Fablok Chrzanów – Unia Oświęcim

Również w czwartek, na tym samym boisku, zespół żaków młodszych zagrał sparing z Unią Oświęcim w systemie 4+1. Sparing odbywał się równocześnie na dwóch boiskach, dzięki czemu każdy z 12 zawodników spędził na murawie mnóstwo minut. Ponad godzina nieprzerwanej gry pozwoliła zdobyć chłopcom wiele cennego doświadczenia.
Skład Fabloku: Falkowski, Ogrodnik, Matusik, Barański, Morcińczyk, Oleksiewicz, Kosowski, Sroka, Gaj, Leszko, Strzelichowski, Feluś

.::. SOBOTA .::.

A1 Junior starszy Liga Wadowicka
Iskra Brzezinka – MKS Fablok Chrzanów 9:2

Niekorzystna passa dalej prześladuje juniorów. Tym razem swoją wyższość na boisku pokazali gospodarze z Brzezinki. Usprawiedliwieniem dla naszych zawodników jest fakt, że średnia wieku w drużynie jest o prawie dwa lata niższa niż występujących w lidze przeciwników. Liczymy, że doświadczenia tego sezonu zaprocentują w przyszłości.
Skład: Kalemba, Zgudziak, Jochymek ⚽, Gądek, Szwancyber, Kadłuczka, Mysiura ⚽, Daczak, Chmielarczyk, Walesic, Korlacki, Radosz, Ojrzyński, Kaźmierczak, Żochowski, Kurek

D1 Młodzik 2009/10 Liga Wadowicka
Górnik Libiąż – MKS Fablok Chrzanów 1:4

Młodzikom tego dnia przypadł zaszczyt wystąpienia na stadionie w Libiążu tuż przed meczem Seniorów. Młodzieżowe Derby, podobnie jak starcie pierwszej drużyny, przebiegało jednostronnie pod dyktando Fabloku, a licznik bramkowy powinien być dużo bardziej okazały niż ten na końcu spotkania.
Skład: Giermek, Bar, Jarosiński, Talaga, Raj, Wala, Fudała, Rzepecki, Głowacz, Kitliński, Gemander ⚽⚽⚽, Sieprawski ⚽

F1 Żak 2012 Liga Chrzanowska
Arka Babice – MKS Fablok Chrzanów

W sobotę starsze żaki rozegrały spotkanie na babickim orliku z drużyną miejscowej Arki. Tym razem tylko 4 strzelone gole, ale gra zdecydowanie mogła się podobać.
Skład: Kozub, Jurek, Baliś, Małodobry, Mazurek, Smardz, Woźniczko ⚽, Doskoch, Król, Zuzia Biśta, Radomski, Sitek, Grzyb ⚽, Kubiela, Bębenek ⚽⚽, Doległo

F2 Żak Liga Chrzanowska
MKS Trzebinia – MKS Fablok Chrzanów

W sobotę chłopcy z rocznika 2013 rozegrali kolejny mecz ligowy, tym razem z drużyną MKS Trzebinia. W spotkaniu padło dużo bramek i zawodnicy rozegrali kolejne minuty, a to najważniejsze, jak podkreśla trener Łukasz Matusik.
Skład: Falkowski, Ogrodnik, Matusik, Barański, Oleksiewicz, Kosowski, Sroka, Leszko, Strzelichowski, Feluś

.::. NIEDZIELA .::.

D1 Młodzik 2009/10 Liga Chrzanowska
Górnik Libiąż – MKS Fablok Chrzanów 1:2

Kolejna odsłona lokalnych derbów i ponownie górą w niej nasi zawodnicy. Dysproporcja w umiejętnościach była w tym meczu aż nadto widoczna, a ostateczny wynik kompletnie nie oddaje przebiegu rywalizacji.
Skład: Tylek, Urbański, Frąś, Walkowiak, Gądek, Talaga, Bar, Starczynowski ⚽, Kwapisz, Szmyt, Strączek, Kamieniarz ⚽

G2 Skrzat 2015

Na mokrej, trawiastej murawie po raz pierwszy pojawili się nasi milusińscy z grupy skrzatów. Zabawy w takich warunkach nie było końca, a jedyne niepewne uśmiechy zagościły na twarzach rodziców, którzy obawiali się nadchodzącego prania 😁 Postępy, które są widoczne gołym okiem ogromnie cieszą trenerów, a i zawodnicy zaczęli dostrzegać efekty swojej pracy na treningach. Brawo!
Skład: Adaś, Miki, Antoś, Oluś, Olik, Jasiu, Leoś, Franio, Miki

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.